İhracatın Yıldızı Olun!

İletişim

  • 0850 441 5 571
  • Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Çarşı No:10U İç Kapı No:107 Esenler/İSTANBUL
  • Trabzon/Teknokent
  • info@kobiihracat.com.tr
img

Sürdürülebilir
İhracat

Sürdürülebilir ve Sürekli İhracat için doğru yerdesiniz.

MUSSAN GROUP

Mussan Group ile hikayemiz 2019 yılında Mussan Machine firması ile yurtdışı pazarlama ve satış çalışması yapmak için anlaşmamızla başladı. Bizimle çalışmaya başladıklarında şahıs şirketi bile değilken, kendi fabrikasını kuran ve birçok ülkeye ihracat yapan bir limited şirket haline geldi. Gelen bu başarı ile birlikte Mussan Machine firması ile çalışmalarımızı arttırarak devam ediyoruz. Aynı yöntemle Beton santrali üretim projemizi başlattık.

www.mussanmachine.com

www.mussanconcreteplant.com

UBB CABLE

Türkiye’de bakır ve alüminyum kablo imalatı yapan firmamızın Gürcistan, Irak ve Libya pazarlarına açılmasını sağlayan yurtdışı pazarlama ve satış çalışmalarını yapmaya devam ediyoruz.

www.ubbcable.com

ENHAR PREFABRİK

İstanbul’da prefabrik yapıların imalatını yapan firmamızın 5 dilde yurtdışı pazarlama ve satış çalışmalarını yapıyoruz. Kısa sürede özellikle Avrupa ülkelerine yaptığımız satışlarla katkı sağladığımız firmamız için yeni Pazar arayışlarımız devam etmektedir.

www.enharprefabrik.com

LUCE GARDEN

Trabzon’da faaliyet gösteren firmamız 5000 m2 lik alanda gerçekleştirdiği imalatını yurtdışı satışları ile süslemek istediği için bizimle çalışmayı tercih etti. Katıldıkları fuarlardan alamadıkları katkıyı bizim yaptığımız yurtdışı pazarlama ve satış çalışmalarından sağladılar.

www.lucegardenfurniture.com

ALGOPHYCO

Dünya Sağlık Örgütü’nün yüzyılın ürünü olarak gösterdiği Spirulina adlı yosun türünün İzmir’de imalatını yapan firmamız yurtdışına satış yapabilmek için bizi tercih etti. Firmamızın Avrupa ve Uzakdoğu pazarlarına açılmasını sağladık.

www.spirulinaturkey.com

4GEN FURNİTURE

Ofis mobilya imalatı yapan firmamız ile yaptığımız çalışmalar neticesinde Gürcistan, Irak, Angola gibi ülkelere ihracat yaptık. Daralan yurtiçi pazarından kurtulmak isteyen firmamız bizimle çalışmaya başlayarak birçok ülkeye satış yapabilir hale geldi.

www.4genfurniture.com

ÇELİK DOOR

Bizi Kütahya’dan bulan firmamız, yurtdışı pazarlara açılmak için bizimle çalışmayı tercih etti. Firmamız için yaptığımız analiz sonucu kendileri ile İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca ve Gürcüce çalışma yapmak için anlaştık.

www.celikdoor.com

img img

İhracatın Yıldızı Olun!